Porady budowlane

Projekty domów z Internetu

0 7

Wraz z popularyzacją Internetu i e-handlu, rosną także możliwości zakupu za pośrednictwem sieci projektów domów. Konkurencja jest coraz większa, właściwie każde liczące się biuro projektowe oferuje sprzedaż internetową. Główne zalety takiego rozwiązania to możliwość wyjścia z ofertą na rynek ogólnopolski, bez konieczności wydawania i dystrybuowania drukowanych katalogów, czy tworzenia sieci punktów partnerskich.

Dla kupujących projekt korzystny jest ogromny wybór, dostępność oferty przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, możliwość  dyskusji nad projektem z oddaloną rodziną czy znajomymi (wystarczy przesłać link). Poszukiwania ułatwiają obecne na każdej stronie rozbudowane kategorie: możemy wybrać projekt na podstawie wielkości powierzchni użytkowej, ilości kondygnacji, technologii budowy, ceny projektu, daty publikacji i różnych innych kryteriów. Projekty gotowe są wyraźnie tańsze niż sporządzane indywidualnie, jednak pamiętajmy, że wymagają dostosowania do konkretnych warunków inwestora.

Projekty są przeważnie dobrze opracowane, w ciągu chwili możemy obejrzeć poszczególne elewacje i rzuty budynku. Często dostępny jest również przybliżony kosztorys budowy, rozpisany na poszczególne etapy. Zamówiony projekt (właściwie kilka kompletów) otrzymujemy zwykle w ciągu czterdziestu ośmiu godzin.

About the author / 

admin

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Przykładowe zdjęcia:

projektowanie aranżacja wnętrz
źródło: maniadekorowania.com.pl alkomat z certyfikatem

projektowanie wnętrz
źródło: http://www.azuresea.eu

Odwiedź naszą galerię zdjęć sprawdź co teraz jest w modzie i jak powinieneś urządzić swoje mieszkanie,

Nasze artykuły poprowadzą Cię w wyborze nowego mieszkania, oraz jego urządzenia. Na stronach naszych partnerów przeczytasz dodatkowo o:

Jeśli masz jakieś pytanie koniecznie skontaktuj się z naszymi pracownikami. A my postaramy się udzielić odpowiedzi w jak najkrótszym czasie.

Aranżacja mieszkania