Dom i wnętrze

Kilka wskazówek przy wyborze parapetu

0 141

sublivac 2

W naszym kolejnym artykule przeznaczonym tematyce aranżacji mieszkań skoncentrujemy swoją uwagę na niezwykle istotnym elemencie ,którym jest dobór pasujących parapetów do nowego domu. Zdecydowaliśmy poruszyć ten temat, ponieważ większość z nas nie zadaje sobie wiele trudu przy opracowaniu zakupu a dodatkowo ich montażu. Bardzo możliwą przyczyną takiego działania jest fakt, iż uważamy, że parapety nie są w głównym punktem uwagi w naszym domu i nigdy nie będą.

sublivac 3

Zdołalibyśmy się podpisać pod tym ale 20 lat temu kiedy nie posiadaliśmy aż takiej swobody stwarzaniu swoich projektów.

W dzisiejszych czasach w aranżacji pomieszczeń ogromną rolę odkrywa zastosowanie okien i to dzięki nim nasze pomieszczenie robi się jaśniejsze, przestronniejsze. Jakieś dwadzieścia lat temu okna w pomieszczeniach były proste zakryte różnego rodzaju firankami zasłonami, a rynek nie dysponował aż takim asortymentem jak dziś.

Czasy się zmieniają , obecnie możemy dostać takie okna jakie są nam potrzebne. Koniecznym elementem przy użyciu którego jesteśmy w stanie jeszcze bardziej efektywnie uatrakcyjnić nasze cztery kąty jest dostosowanie odpowiedniego parapetu. Stosowanie parapetu, kiedyś spełniało tylko role praktyczną, teraz odgrywa ważną role w planowaniu mieszkań.

sublivaxc 1

Kolejnym atutem jest fakt iż mamy dobry dostęp do szerokiego wyboru parapetów w rożnych stylach np. parapety – postforming, przez co mamy dużo rozwiązań na zrealizowanie swoich pomysłów.
Mamy nadzieje iż po przeczytaniu naszego artykułu skierujecie większą uwagę na ten aspekt w projektowaniu wnętrz, jakim jest wybór odpowiedniego parapetu.

About the author / 

admin

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Parapety – Postforming

Lamintex to firma która od kilku lat zajmuje się profesjonalną produkcją parapetów oraz blatów. Zapewniają oni w pełni automatyczną produkcję, oraz najwyższej jakości wykonanie produktu w przystępnej cenie. Wykorzystujemy laminaty znanych i cenionych światowych producentów. Dzięki nowoczesnym technologiom jesteśmy w stanie wykonać dowolną liczbę modeli parapetów Postforming.

Postforming - lamintex to gwarancja najnowszych rozwiązań z dziedziny parapetów oraz blatów, jeśli jeszcze się nie przekonałeś, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź też formularz kontaktowy. Nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Contact

LAMINTEX Sp. z o.o.
ul.Węgierska 78
33-300 Nowy Sącz
Poland

phone: +48 18 442 90 64
ext. 330, 304, 302
phone: +48 18 442 90 46
fax: +48 18 442 94 64
e-mail: info@lamintex.pl

Sales Department
phone: +48 18 442 90 64, ext. 330
mobile: +48 691 899 610
e-mail: sales@lamintex.pl

Purchase Department
phone: +48 18 442 90 46
mobile: +48 601 551 561
e-mail: supply@lamintex.pl

Marketing Department
phone: +48 18 442 90 46, ext. 302
e-mail: marketing@lamintex.pl

Przykładowe zdjęcia:

projektowanie aranżacja wnętrz
źródło: maniadekorowania.com.pl Najlepsze w Polsce solidne i szczelne szamba betonowe Zapraszamy do zapoznania się z cenami szamb betonowych tutaj.

projektowanie wnętrz
źródło: http://www.azuresea.eu

szafy gliwice
Odwiedź naszą galerię zdjęć sprawdź co teraz jest w modzie i jak powinieneś urządzić swoje mieszkanie,

Nasze artykuły poprowadzą Cię w wyborze nowego mieszkania, oraz jego urządzenia. Na stronach naszych partnerów przeczytasz dodatkowo o:

Jeśli masz jakieś pytanie koniecznie skontaktuj się z naszymi pracownikami. A my postaramy się udzielić odpowiedzi w jak najkrótszym czasie.

Aranżacja mieszkania