domy_z_bali
Dom i wnętrze

Domy drewniane

0 1072

Domy wykonane zarówno z bali jak również z drewna można spotkać w niewielu regionach naszego pięknego kraju. Wynika to przede wszystkim z kultury, która panuje na danym obszarze naszego kraju. Piękne domy wykonane z bali można spotkać przede wszystkim w okolicach zakopanego gdzie wraz w tkaniną góralska pięknie się prezentują i tworzą niepowtarzalny klimat, z którym nie jesteśmy w stanie zetknąć się w innych rejonach naszego kraju. Budowa domów drewnianych jest popularna również na wsiach w regionie Podlasia oraz Suwalszczyzny, ale zdecydowanym przodownikiem są tutaj okolice Zakopanego i Nowego Targu. Domy wykonane w całości z bali lub drewna prezentują się pienie przez cały rok jednak sezon zimowy ukazuje ich piękno ze zdwojoną siłą. Zasypane dachy, ogromne zaspy wzdłuż ścian oraz tworzące klimat lampki bożonarodzeniowe zapadają w pamięć na wiele lat. Zakopane jest miejscowością turystyczna, co jest przecież oczywiste, dlatego też w tym rejonie można spotkać nie tylko drewniane domy, ale również różnego rodzaju karczmy oraz gospody, które przyciągają turystów swoim niepowtarzalnym wyglądem. Jeśli decydujemy się na budowę domu z bali dodatkowym atutem jest to, iż takie prace remontowe jak malowanie ścian kolorowanymi farbami nie dotyczy nas zupełnie. Jedynym naszym obowiązkiem jest malowanie wewnętrznej części bali specjalnymi impregnatami, które będą chronił drewno.

zalety_domow_z_drewna domy_z_drewna domy_z_bali dom_z_bali

Domy wykonane zarówno z bali jak i z drewna mają niepowtarzalny urok i co do tego nikt nie ma wątpliwości. Więc jeśli marzy nam się właśnie takie mieszanie oraz nasze środki finansowe są wystarczające warto zdecydować się na budowę właśnie takiego domu.

About the author / 

admin

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Przykładowe zdjęcia:

projektowanie aranżacja wnętrz
źródło: maniadekorowania.com.pl kosiarki oleo-mac

projektowanie wnętrz
źródło: http://www.azuresea.eu

malowanie Poznań
Odwiedź naszą galerię zdjęć sprawdź co teraz jest w modzie i jak powinieneś urządzić swoje mieszkanie,

Nasze artykuły poprowadzą Cię w wyborze nowego mieszkania, oraz jego urządzenia. Na stronach naszych partnerów przeczytasz dodatkowo o:

Jeśli masz jakieś pytanie koniecznie skontaktuj się z naszymi pracownikami. A my postaramy się udzielić odpowiedzi w jak najkrótszym czasie.

Aranżacja mieszkania