nowoczesny_ogrod
Ogród

Co powinno znaleźć się w ogrodzie

0 238

Masz duży i piękny ogród powinieneś go dobrze wykorzystać. Podajemy kilka propozycji:
W ogrodzie donice drewniane mogą spełniać wiele funkcji, podobnie na tarasie, gdzie mogą być żywym, zielonym parawanem. Jeśli połączymy dwie donice ławeczką to możemy uzyskać mini kącik do odpoczynku. W donicach możemy posadzić tuje albo kwiaty, a jeśli do donic wstawimy kratki to możemy mieć piękne pnącza.

donice-drewniane

Jeżeli masz dzieci (lub wnuki) i wystarczająco dużo miejsca w ogrodzie to możesz kupić dla nich plac zabaw z drewna. Plac zabaw z fotografii poniżej kosztuje zaledwie 2000zł, jest składany przez co możliwa jest wysyłka kurierem. W skład zestawu wchodzi:

Wieża – długość – 100cm, szerokość – 100 cm, wysokość 270 cm
Zjeżdżalnia – długość – 250 cm, wysokość – 125 cm
Piaskownica – długość – 100 cm, szerokość – 100 cm, wysokość 20 cm

plac_zabaw_z_drewna

Pamiętaj, że dzieci lubią piaskownice i lubią w nich się bawić, budować swój własny piaskowy świat. Jeśli im to zapewnimy, będą szczęśliwe, a my tymczasem zajmiemy się sobą, grille, czy czymkolwiek innym, obserwując nasze pociechy. Zamknięta piaskownica zamykana pozwoli nam na uchronić dzieci przed chorobami, które groziłyby, gdyby do piaskownicy miały dostęp zwierzęta.

piaskownica_zamykana
Czasem potrzebujemy wygodnego zestawu ogrodowego dla większej liczby gości, a nie mamy tyle miejsca na tarasie lub w ogrodzie, żeby dodatkowy stół i krzesła trzymać cały czas. Wyjściem jest wówczas kupowanie zestawu biesiadnego, który po złożeniu można z powrotem schować w garażu lub piwnicy.

Do ogródków piwnych zazwyczaj nie kupuje się drogich i eleganckich zestawów biesiadnych z drewna i metalu. Są to zazwyczaj stoły biesiadne zintegrowane z ławkami, proste do wykonania, łatwe w utrzymaniu i co najważniejsze – tanie.

About the author / 

admin

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Przykładowe zdjęcia:

projektowanie aranżacja wnętrz
źródło: maniadekorowania.com.pl Ekskluzywne lampy ogrodowe

projektowanie wnętrz
źródło: http://www.azuresea.eu

www.obrazy-naklejki.pl
Odwiedź naszą galerię zdjęć sprawdź co teraz jest w modzie i jak powinieneś urządzić swoje mieszkanie,

Nasze artykuły poprowadzą Cię w wyborze nowego mieszkania, oraz jego urządzenia. Na stronach naszych partnerów przeczytasz dodatkowo o:

Jeśli masz jakieś pytanie koniecznie skontaktuj się z naszymi pracownikami. A my postaramy się udzielić odpowiedzi w jak najkrótszym czasie.

Aranżacja mieszkania