budzet_na_remont
Dom i wnętrze

Budżet na remont – jak nie zbankrutować?

0 7

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy poruszyć bardzo ważny temat. Jak nie zbankrutować podczas remontu.

Pamiętajmy o jednej, złotej zasadzie: nie wszystko na raz!

Trudno cieszyć się nowo wyremontowanym mieszkaniem, kiedy na głowie pozostają niespłacone kredyty. Zmiany trzeba wprowadzać stopniowo – tak, jak pozwalają na to finanse.

 Pierwszym krokiem jaki powinniśmy podjąć to analiza najważniejszych prac remontowych.

Przygotuj sobie listę wszystkich prac remontowych jakie na Ciebie czekają. Przede wszystkim zanotuj te najważniejsze, które musza być wykonane w pierwszej kolejności, kończąc na tych najdrobniejszych. Przykładowo wymiana stołu w pokoju gościnnym, może poczekać a ważniejsze będzie jego odświeżenie (pomalowanie ścian, wymiana podłogi…) . Wykonując listę spraw zanotuj, które będziesz w stanie sam wykonać czy też odnowić, przykładowo zamiast wymieniać krzesła w salonie, może po prostu wystarczy je obić.Diabeł tkwi w szczegółach dla tego też, podczas aranżacji wnętrz pamiętaj o detalach. Przemalowanie salonu, może wiązać się z wymianą kontaktów oraz włączników światła, wszystko po to aby całość komponowała się idealnie.

 W Internecie można odszukać bardzo dużo firm dzięki którym, masz gwarancję fachowej pomocy i doradztwa. Na stronie jednej z nich znaleźliśmy następujące informacje: „Krok po kroku zaplanujemy prace, na które Cię stać. Znamy pełno sposobów na oszczędny remont bez kompromisów! Chętnie razem z Tobą wybierzemy materiały, które wpasują się w Twoją wizję i nie nadwyrężą portfela. Doradzimy odnośnie ich ilości – nie chcesz przecież kupić za dużo i niepotrzebnie tracić pieniędzy.”

About the author / 

admin

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Przykładowe zdjęcia:

projektowanie aranżacja wnętrz
źródło: maniadekorowania.com.pl

projektowanie wnętrz
źródło: http://www.azuresea.eu

Odwiedź naszą galerię zdjęć sprawdź co teraz jest w modzie i jak powinieneś urządzić swoje mieszkanie,

Nasze artykuły poprowadzą Cię w wyborze nowego mieszkania, oraz jego urządzenia. Na stronach naszych partnerów przeczytasz dodatkowo o:

Jeśli masz jakieś pytanie koniecznie skontaktuj się z naszymi pracownikami. A my postaramy się udzielić odpowiedzi w jak najkrótszym czasie.

Aranżacja mieszkania