bateryjaaa
Dom i wnętrze, Kuchnia i wyposażenie, Łazienka i wyposażenie

Baterie

0 3

Kran jaki jest każdy widzi. A pozory mylą. Choćbyśmy nie wiem jak się starali, jak tęczowi nie byli – krany w domu, by być funkcjonalne – muszą się różnić.  Po prostu nie ma najmniejszego sensu kupować kilu zestawów takich samych baterii i oczekiwać że spiszą się równie dobrze we wszystkich zadaniach. Tak nie będzie.
Dlaczego? Choćby z tej prostej przyczyny, że częstotliwość używania baterii w rozmaitych pomieszczeniach jest różna. W zależności od tego czy dużo gotujemy i czy mamy zmywarkę, najczęściej używany może okazać się na przykład zlew w kuchni.  I z tej przyczyny, warto upewnić się, że model który tam umieścimy, nie rozleci się raz dwa.  Lansowane są ostatnio baterie termostatyczne. Tutaj nie ma się nad czym zastanawiać – w kuchni są zbędne. Szansa że woda w naszej instalacji będzie tak gorąca, by zrobiła nam krzywdę, jest raczej nikła. W łazience z kolei, bez wątpienia będzie to przydatny dodatek – dzięki niemu nie dostaniemy nagłego strzału wodą o skrajnej temperaturze. Owszem, możemy skorzystać ze specjalistycznych baterii, które to dzięki odpowiedniemu zarządzaniu wodą, pozwolą nam „zaoszczędzić”, ale prawda jest taka, że musielibyśmy ich używać, delikatnie rzecz ujmując, bardzo długo, by się zwróciły.  Rzecz jasna, jakiej baterii byśmy nie zamontowali, musi ona pasować do ogólnego stylu panującego w danym pomieszczeniu. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale zdarza się kwiatki w stylu białego niby-marmurowego zlewu, czarnej baterii i ścian w kolorze brzoskwini. Jest to rzecz jasna skrajny przypadek, ale biorąc pod uwagę ile rozwiązań i modeli jest dostępnych na rynku, nie trudno jest wybrać coś, co w gruncie rzeczy do siebie nie będzie pasować.  W skrócie: bateria w kuchni powinna być wytrzymała, a w łazience przyda się bateria z termostatem.

About the author / 

admin

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Przykładowe zdjęcia:

projektowanie aranżacja wnętrz
źródło: maniadekorowania.com.pl

projektowanie wnętrz
źródło: http://www.azuresea.eu

Odwiedź naszą galerię zdjęć sprawdź co teraz jest w modzie i jak powinieneś urządzić swoje mieszkanie,

Nasze artykuły poprowadzą Cię w wyborze nowego mieszkania, oraz jego urządzenia. Na stronach naszych partnerów przeczytasz dodatkowo o:

Jeśli masz jakieś pytanie koniecznie skontaktuj się z naszymi pracownikami. A my postaramy się udzielić odpowiedzi w jak najkrótszym czasie.

Aranżacja mieszkania