aranżacja łazienki
Łazienka i wyposażenie

Aranżacja łazienki

1 26

Wizerunek łazienki uległ znacznej zmianie na przestrzeni kilku ostatnich lat zmianie uległo zarówno wzornictwo wykorzystywanych materiałów oraz ich funkcjonalność.

Łazienka przeszła ogromną metamorfozę z pomieszczenia, które służyło jedynie codziennym zabiega higienicznym stała się równie ważna jak kuchnia czy salon. Coraz większy nacisk jest również nakładany przez domowników na to właśnie pomieszczenie. Łazienka zajmuje zdecydowanie większa powierzchnie jest lepiej oświetlona ma również idealnie dobrane detale. Połączenie użytkowości oraz ergonomii sprawiło, że łazienka oraz jej wyposażenie i cały wystój zyskały na znaczeniu. Zaaranżowanie łazienki nie jest wcale takie proste jak mogłoby się wydawać, pomieszczenie to ma do spełnienia tak wiele wymogów, że większość z nas nie wiem jak się za to zabrać. Dlatego postaram się w kilku punkach nakreślić, w jakiej kolejności powinniśmy aranżować łazienkę.

  1. Wybór płytek – ostatnio bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się płytki w odcieniach szarości, czerni oraz bieli
  2. Wybór armatury- tym elementom warto poświecić troszkę więcej uwagi i dokładnie przemyśleć, na jakie baterie czy tez deszczownice się zdecydować. Oraz dobrać idealną do łazienki kabinę prysznicową czy zlew.
  3. Kolejny jest wybór oświetlenia oraz dodatków tutaj w większości decydują indywidualne preferencje domowników oraz w wielu przypadkach również budżet. Należy jednak pamiętać, że oświetlenie, jakie zastosujemy w łazience powinno zapewniać doskonałą widoczność w każdym zakamarku. W łazience warto wystrzegać się również żyrandoli wiszących głownie z powodu bezpieczeństwa domowników.

Remontując czy też tworząc łazienkę od podstaw warto doradzić się osoby, która zajmuje się tym, na co dzień. Może to być zarówno osoba pracująca w sklepie z akcesoriami do łazienki jak również np. osoba z ekipy, która będzie przeprowadzać remont.

About the author / 

admin

1 Comment

  1. aranżacje łazienki Lipiec 18, 2016 at 4:14 pm -  Odpowiedz

    Artykuł konkretny, życiowy. Jednak gdybym miała szukać informacji o zmianie wyglądu łazienki chciała bym widzieć co mogę osiągnąć na koniec.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Przykładowe zdjęcia:

projektowanie aranżacja wnętrz
źródło: maniadekorowania.com.pl http://lugar.pl/ogloszenie/posadzki-zywiczne-szybko-i-profesjonalnie/

projektowanie wnętrz
źródło: http://www.azuresea.eu

Odwiedź naszą galerię zdjęć sprawdź co teraz jest w modzie i jak powinieneś urządzić swoje mieszkanie,

Nasze artykuły poprowadzą Cię w wyborze nowego mieszkania, oraz jego urządzenia. Na stronach naszych partnerów przeczytasz dodatkowo o:

Jeśli masz jakieś pytanie koniecznie skontaktuj się z naszymi pracownikami. A my postaramy się udzielić odpowiedzi w jak najkrótszym czasie.

Aranżacja mieszkania