Lampy

5 Najlepszych i nowoczesnych lamp

0 52

5 Najlepszych i nowoczesnych lamp

Na rynku jest coraz to więcej nowych marek nowoczesnego oświetlenia, tak, że nie jest aż tak łatwo wybrać lampę. Udało mi się wybrać moim zdaniem 5 najfajniejszych lamp. Oto moje ulubione 5 nowoczesnych lamp z markami niedawno dodanymi:

  • And Light image001

Zaprojektowany przez Lukas Peet AND light, posiada 90 lamp LED, jest mała i nowoczesna. Filc wełniany i technologia LED tworzy ciepłą atmosferę, lampa jest prosta i poręczna. Cienka konstrukcja, która jest umocowana na linach pomaga zredukować dźwięki otoczenia.

 

  • Graypants

image002

Wszystkie nowoczesne światła z Greypants są sprytnie skonstruowane z makulatury i tektury falistej. Moon Scraplight jest białym wisiorkiem jest to nowe spojrzenie na tradycyjne latarnie papierowe. Zamiast papieru cienkiej konstrukcji, każda lampa jest wykonana z makulatury czystego białego kartonu.

 

  • Modern Verve

image003Światło LED w kształcie fletów został zaprojektowany przez Shea Bajaj, twórca nowocześniej Verve.  Żyrandol składa się z ręcznie formowanego szkła z dyfuzorów światła LED. Jego subtelny styl został zainspirowany przez złotą erę konstrukcji samolotów i wykonany z podejścia architektonicznego.

·        Seascape Lamps

image004

Wszystkie lampy z Seascape Lampy przywołaj uczucia wietrznego plażowego życia. Twist Pendant Light posiada dwa ułożone warstwami cienie bębna. Odcienie zawieszane są lekko pod kątem, dzięki czemu wygląda wyjątkowo. Twist jest dostępny w 14 kolorach – zapewnienie znajdziesz idealnie pasującą lampę do Twojego nowoczesnego wystroju.

·        Hammerton Studio

image005

Z marką USA Hammerton Studio, The Ellisse jest takim wisiorkiem jego światło jest miękkie i delikatne. Zaprojektowany przez Levi Wilson, każdy klosz jest elegancki i jest ręcznie dmuchany, dostępny jest w wyciszonej kolorystyce dla subtelnego wyglądu.

About the author / 

admin

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Przykładowe zdjęcia:

projektowanie aranżacja wnętrz
źródło: maniadekorowania.com.pl Producent sztukaterii

projektowanie wnętrz
źródło: http://www.azuresea.eu

Tynk silikonowy
Odwiedź naszą galerię zdjęć sprawdź co teraz jest w modzie i jak powinieneś urządzić swoje mieszkanie,
Szamba Betonowe Kolbuszowa

Nasze artykuły poprowadzą Cię w wyborze nowego mieszkania, oraz jego urządzenia. Na stronach naszych partnerów przeczytasz dodatkowo o:

Jeśli masz jakieś pytanie koniecznie skontaktuj się z naszymi pracownikami. A my postaramy się udzielić odpowiedzi w jak najkrótszym czasie.

Aranżacja mieszkania